Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ordinele nu se discuta, se executa

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ordinele nu se discuta, se executa Empty Re: Ordinele nu se discuta, se executa Dum Sept 12, 2010 2:33 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Ultima regula a Georgianei legata de reclame nu e valabila, Se pare ca nici adminii nus tiu sa citeasca regulamentul, asa ca o rog sa nu ma contrazica.

http://specialstories.heavenforum.com

2Ordinele nu se discuta, se executa Empty Re: Ordinele nu se discuta, se executa Mar Aug 24, 2010 3:28 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin


Inainte de a posta la celelalte topicuri va veti prezenta la sectiunea And I am.
Orice user care va incepe sa posteze fara sa se prezinte o sa primeasca warn.
Fara reclame pe forum(prezentarea altor forumuri),in afara de sectiunea Afiliati.

3Ordinele nu se discuta, se executa Empty Re: Ordinele nu se discuta, se executa Dum Aug 08, 2010 2:00 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

De azi inainte este interzis limbajul de mess!!Sper sa va fie clar tuturor! Exclamation

4Ordinele nu se discuta, se executa Empty Ordinele nu se discuta, se executa Mier Iun 23, 2010 5:04 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Reguli Generale care se aplica pe tot forumul fara exceptie:

Exclamation Este interzis limbajul indecent si vulgar. Atat staff-ul cat si userii trebuie sa fie tratati cu respect.
Exclamation Puteti posta la orice topic deblocat dar discutiile trebuie sa se incadrese in tema pentru a evita off-topicul.
Exclamation Evitati comentariile de genul "super","prea tare","idem","bine zis","lol", etc. intr-un cuvant, spam-ul.
Exclamation Este interzis dublu-postul . E permis doar daca au trecut 48 de ore de la primul.
Exclamation Reclamele la diverse siteuri este permisa. Va puteti pune la semnatura link-uri cu blog-uri, hi5, my space, facebook etc. Pentru forumuri va invitam la afilieri.
Exclamation Inainte de a deschide un nou subiect, verificati daca nu exista deja.
Exclamation Pentru a posta un video luati codul Embled de la orice tip de format.
Exclamation Nu este permis scrisul colorat decat la Moderatori si Admini, in cazul unui advertisment.
Exclamation Nu se permit scrisuri colorate. Exceptie sunt jurnalele.

http://specialstories.heavenforum.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum