Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

To introduce myself..

+14
Th3.DeVil
Aииe
my-emo-hair
ddme
ruffs
bloody roxy
chiquita
Ladybug
Albinutzsa
sknte.dean
MiSs BaBy JaNe
G e e .
miss.I'm Shy
Simple.Words
18 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Dum Aug 29, 2010 4:47 pm

MiSs BaBy JaNe

MiSs BaBy JaNe
The lonely one
The lonely one

pai..eu sunt miruna,am 16 ani si sunt din galati.sunt o fire foarte incapatanata si adeseori egoista insa cu cine trebuie.sunt foarte sincera..uneori mult prea sincera si spun totul verde in fata,fie ca adevarul i ar putea deranja pe unii. soo...this is me.

miruuuuuuuuuuu welcomeeeeeeeeee :X :* cine e cel mai nebunatik mody? miruuu :X :*

ador semnatura ta ruffs bid grin

52To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Dum Aug 29, 2010 6:32 pm

Th3.DeVil

Th3.DeVil
Moderator
Moderator

mersi mersi!! :* >bid grin< si sorry pt absenta.. :"> nu prea am fost pe aici...recuperez azi ca tot e frigut afara bid grin

53To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Lun Aug 30, 2010 8:03 pm

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

ador semnatura ta ruffs

aa mersi :d , ;Wink

Te rog frumos sa scrii mai mult de doua cuvinte intr`un post,deoarece este considerat spam.

54To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mar Aug 31, 2010 2:15 pm

MysTiC.AnGel

MysTiC.AnGel
Moderator
Moderator

Hei...ma numesc Laura -Maria , dar prefer sa mi se spuna Laura mai mult sau Laurika sau cum vreti voi , numai sa nu imi ziceti Maria. Am aproape 13 ani , trebuie sa ii implinesc pe 20 septembrie. Iubesc rpg-urile si imi place sa imi petrec timpul liber pe forumuri. Sunt din Barlad , judetul Vaslui, cel mai groaznic oras din cate am vazut. Imi doresc sa plec de aici cat mai curand posibil....asa numai stiu ce sa scriu. Sper sa ne intelegem .....

http://www.rpg-fans.forumz.ro

55To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mar Aug 31, 2010 6:14 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

Hey laura,bun venit.......ma bucur ca ai inceput si tu sa postezi :*:*
Ce sa zic....have fun Wink) >bid grin<

56To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mar Aug 31, 2010 7:04 pm

MysTiC.AnGel

MysTiC.AnGel
Moderator
Moderator

Hei...pisu...multumesc de primire...da ma stii, eu ma trezesc mai tarziu din somn. Ma bucur ca am intrat si ca stau mai mult acum .

http://www.rpg-fans.forumz.ro

57To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mar Aug 31, 2010 7:36 pm

romanian idiot

romanian idiot
The lonely one
The lonely one

eu sunt bibi.altii ma stiti ca Doamna Pictata,New Born sau american idiot.mi se zice bb,bibi si byby :>.urasc bia.si sunt din cluj,am un motan tiger si uitati poza:poza

http://ghostwhispererromani.forumz.ro/index.htm

58To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mar Aug 31, 2010 7:44 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

byby >bid grin< bun venit .....
distractie placuta....pe forum....spor la postat ;Wink...si....in rest toate cele bune Laughing:*

59To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mier Sept 08, 2010 12:06 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

hey girls and boy
scuze c a nu m-am prezentat mai devreme
eu sunt Cristina Gabriela.as pregera sa imi spuneti gabi,gabriela sau oricum dar nu cristina.imi place sa ma plimb cu rolele si sa stau la calculator.cam ata despre mine ca nu mais stiu ce sa zic:)))
imi place forumul asta foarte mult:X

60To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Mier Sept 08, 2010 2:09 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

gabi...ma bucur foarte mult ca`ti place forumul....
bine ai venit si spor ;a postat in continuare! >bid grin<

61To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Sam Oct 09, 2010 4:43 am

BloodAndChocholate

BloodAndChocholate
The lonely one
The lonely one

Heya am aterizat si eu intrun sfarsit pe aici...da daor ma stiti undes rpg-uri hop si eu
Bun sa incepem cu inceputul my name diana adica dd sau deee
Multii ma stiit si de pa alte forumuri deci ni e mare problema
Am [stati sa nr pe degete] a da am 14 anisori....ce prostie
Si alte bla bla blauri de aste le stiti daca nu le veti afla pe parcus Laughing

62To introduce myself.. - Pagina 3 Empty Re: To introduce myself.. Sam Oct 09, 2010 6:06 pm

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

hey diana........bun venit pe forum sper sa iti placa si ne distram impreuna pe la rpg-uri......da eu te stiu dupa alt forum micutzo:))

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum