Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

House of The Black Wolves

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1House of The Black Wolves Empty House of The Black Wolves Mar Aug 31, 2010 9:32 pm

Th3.DeVil

Th3.DeVil
Moderator
Moderator

Aceasta este casa lupilor negri,casa proaspat renovata de acestia.Este situata in padure,destul de departe de casa scorpionilor.

2House of The Black Wolves Empty Re: House of The Black Wolves Sam Oct 09, 2010 6:03 pm

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

statem singura pe aici.nu stiam unde sunt ceilalti.nu le stiam program pentru ca nu mai iesisem de 2 zile din camera decat cand stiam ca eram singura acasa.am stat pe canapea si citeam o revista plictisitoare.nimic din ce facem nu avea sens.

3House of The Black Wolves Empty Re: House of The Black Wolves Sam Oct 09, 2010 8:10 pm

BloodAndChocholate

BloodAndChocholate
The lonely one
The lonely one

Am ajuns acasa dupa o tura bine meritata,nu era ceva ce near putea alerga sau ceva de genul asta dar..nnu stii niciodata.Am facut un dus si mam schimbat dupa mam dus in sufragerie..cand dau peste cineva,plictisita evident.
Ce ciudat eram obisnuit sa locuiesc singur
-Ahm..Salut..aa..Stefan!

4House of The Black Wolves Empty Re: House of The Black Wolves Dum Oct 10, 2010 2:51 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

am auzit pe cineva.
-emily sau mai bine zis emy.imi pare bine.esti nou?
am zambit larg.incercam sa arata putin enuziasm.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» House of Scorpions
» Meah's House
» Black Ship

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum