Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Island La Tortuga

4 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:17 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*am luat loc pe scaun si am mai dat un pahar de rom pe gat*
-Ahh....artagoasa femeie....*am zis razand ironic*
-Dreak, imi pare bine!*m`a bufnit rasul...*

27Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:25 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

-Stia deja.
Am zis indiferenta apoi am mai luat o gura de rom, concentrandu-ma pe discuta cu Sophya.

http://specialstories.heavenforum.com

28Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:32 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*m`am uitat lung la cele doua...Sophia Nevah si Tara Haley....doua femei frumoase....insa..*
Neahhhhh.........*mi`am zis in gand*
Dreak Morgan si Sophia Nevah....yeach...dispari *insa realitatea era alta...*

29Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:42 pm

G e e .

G e e .
The lonely one
The lonely one

-Dreak..
Se ridică și îi trase un pumn, nu prea tare.
-Asta pentru că te iei de Tara și pentru că ai dubii despre echipajul meu care, evident. Dacă aș vrea, ai rămâne tu, fără acea drăguță corabie.
Se așeză lângă Tara și o privi zâmbind.
-Acum e mai bine.

30Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:43 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

O bufni rasul si mais a cada cu scaunul nu alta.
-Ti-am zis eu ca nu trebuie sa astepti prea mult capitane...
Zise uitandu-se la fata stupefiata a lui Dreak.

http://specialstories.heavenforum.com

31Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:44 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*imi frecam obrazul....*
-Ai noroc,Sophia...!*am zis strambandu`ma...imi mutase maxilarul*
-Daca era altcineva in locul tau....*am ranjit malefic*

32Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:45 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

-Sa intelegem ca ai so slibiciune pentru capitan? Stai linistit, nue sti singurul.
Zise razand vizibil amuzata si sfidatoare.

http://specialstories.heavenforum.com

33Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:49 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*inca imi frecam obrazul...*
-N`am nimic pentru nimeni *am zis nervos*
-Sophia,draga de ce nu ai grija de echipajul tau...nu vezi ca a baut prea mult?*am zis ironic*

34Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:53 pm

G e e .

G e e .
The lonely one
The lonely one

-Nu, nu văd. Echipajul meu face lucruri mult mai inteligente decât al tău în acest moment.
Se uită fix în ochii lui și rămase blocată pentru o secundă dar reveni și tuși sec.
Puf, încrezutul! Ah!



Ultima editare efectuata de catre G e e . in Vin Aug 06, 2010 5:48 am, editata de 1 ori

35Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Joi Aug 05, 2010 6:56 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*m`a bufnit rasul.....*
-Da .....draga...cum spui tu *am zis ironic...imi placea sa o tachinez*

36Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 5:34 am

poison


The lonely one
The lonely one

Intra trantind usa in urma lui.Isi trecu mana prin par privind sfidator in jur.Imediat ce il vazu pe Dreak se indrepta spre el cerand din mers un rom!
-Buna seara doamnelor! zise sarcastic apoi incepu sa rada si se tranti pe scaunul de la masa lor
-Capitane! isi inclina capul inspre el in semn de salut

37Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 5:39 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Pufni dandusi ochii peste cap cand il vazu si pe Jack intrand.
-Exact ce mai lipsea...
ii zise lui Soph, golind paharul dintr'o inghititura.Si uitandu-se la Jack si la Dreak sfidatoare.

http://specialstories.heavenforum.com

38Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 5:46 am

poison


The lonely one
The lonely one

Lua paharul si il golii si el pana la fund parca dorind sa nu se lase mai prejos si ceru inca unul dublu.
-Ce faceti doamnelor?
Privea rece mai mult trupurile decat fetele femeilor si iti intinse piciorele sub masa lovind-o pe Tara.

39Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 5:50 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Marai usor la el, aruncandui o privire cu coada ochiului, apoi isi stranse picioarele,. Nu reactionase altfel ca nu o lovise, altfel ii rupea piciorul.
-Orice, mai putin conversatie cu voi.
Zise indiferenta, apoi tipii de al taverna umplura maas cu mancare si toate cele, vin rom etc.

http://specialstories.heavenforum.com

40Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 6:25 am

G e e .

G e e .
The lonely one
The lonely one

O privi pe Tara puțin enerveată.
-Ca norocul că vroiam să fim singure.
Îl privi pe tipul care se așeză la masă.
-Neațaa?

41Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 6:41 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Ofta.
-Mda...so... pofta buna.
Zise ridicand din umeri si isi infipse cutitul taind o bucata de nush ce carne era aia:)) Apoi lua o gura din paharul cu vin.

http://specialstories.heavenforum.com

42Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Vin Aug 06, 2010 1:15 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

-Lasa`le,Jack....Doamnele sunt printese *m`a bufnit rasul si am luat un fruct de pe masa...am luat o muscatura zdravana si dupa ce am inghitit am reluat*
-Ele sunt mai presus decat echipajul nostru...*am zis ironic*
-Or sa ne faca praf...*am inceput sa rad din nou*

43Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Sam Aug 07, 2010 12:48 am

G e e .

G e e .
The lonely one
The lonely one

Se uită urât la Dreak.
-Defapt, nu mai îmi e foame.
Spuse continând să îl omoare cu privirea. Luă doar o mică gură de vin.

44Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Sam Aug 07, 2010 2:49 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*am ridicat o spranceana si m`am uitat lung la ea...*
-I`a pierit pofta de mancare*am zis catre Jack.*
-Din cauza noastra...Pacat!*am zis ironic*

45Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Sam Aug 07, 2010 4:01 am

G e e .

G e e .
The lonely one
The lonely one

Se enervă dar nu arătă asta.
-Chiar crezi că ești așa important încât să îmi pierească pofta din cauza ta?
Întrebă ironic.
-Știu eu răspunsul. NU!

46Island La Tortuga - Pagina 2 Empty Re: Island La Tortuga Sam Aug 07, 2010 3:35 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

-Se enerveaza *am inceput sa rad*
-Dati`va la o parte din calea ei pana nu incepes a scoata flacari pe nari...*multimea a inceput sa rada....si m`am uitat superior la ea....dupa aia m`am intrebat catre vasul meu care era ancorat in port*

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum