Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Moderator's fight.

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Moderator's fight. Empty Moderator's fight. Dum Aug 01, 2010 6:55 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Cum forumul e la inceput si avem nevoie de persoane pentru administrarea forumului, Am decis sa lasam sansa toturor de a incerca, in felul asta gasim si persoanele cele mai potrivite.

In ce va consta intrecerea:
Ca moderatori ai unui forum RPG, trebuie sa va implicati si in formarea si dezvoltarea lui nu doar sa aveti grija ca regulile sa fie respectate. Din acest motiv concursul o sa fie asa: Fiecare trebuie sa va ganditi la o alta categorie in care pot fi impartite RPG-urile, in afara de cele existente deja [ Supernatural/SF, Romance etc], si sa scrieti un Role Play care sa se incadreze cat mai bine in categoria aleasa de voi. Cele mai bune 3 idei, vor fi puse pe forum, iar primii doi useri vor primi rangul de moderatori.


Model:
Category name:
Rpg name:
Story:
Characters: [in cazul in care aveti nu obligatoriu sa faceti un index]

http://specialstories.heavenforum.com

2Moderator's fight. Empty Re: Moderator's fight. Lun Aug 23, 2010 8:22 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

Am facut cateva schimbari...
1.Pm-urile mi le trimiteti mie,deoarece Adriana e plecata pentru un timp.
2.Alaturi de rpg ,veti mai scrie : -De ce credeti voi ca meritati acest post?

3Moderator's fight. Empty Re: Moderator's fight. Dum Sept 12, 2010 2:46 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Georgiana, ma adresez tie, si prin tine sper sa se simta toata lumea de pe forum. In primul rand, intrecererea asta nu sa pus aici doar pentru reguli. La sfarsitul concursului, Toate pm-urile trebuiau postate aici, iar noi doua trebuia sa hotaram care sunt cele mai bune trei. Nu ai facut asta, asa ca, toate functiile vor fi retrase momentan, si restituite sau date altor persoane, in functie de o deliberare cinstita.

Gergiana te astept in zona ztuff-ului cu explicatii legate de cei ce au primit un loc in stuff deja.

http://specialstories.heavenforum.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum