Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Story and Characters

+3
miss.I'm Shy
ruffs
sknte.dean
7 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Story and Characters Empty Story and Characters Mar Aug 17, 2010 7:03 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

Cand pleci de acasa de capul tau pentru a merge in excursie cu un grup de prieteni in care nu poti avea prea multa incredere,aduce putin a nebunie.Insa nimeni nu crede asta.
Toate sunt bune si frumoase pana cand unul dintre excursionisti se rataceste in padure. Pierzand timpul pentru a`l cauta si fara sa`si dea seama ca se afunda tot mai mult in padure sunt atrasi in ghearele mortii.Deoarece in acea padure umbla doi criminali in serie evadati recent,iar un grup de copii neatenti reprezinta tinta principala.



Aici se vor face si inscrierile pentru acest Rpg.
Va alegeti un personaj si mentionati:
1.Nume,Prenume
2.Varsta (16-24)
3.O scurta descriere
4.Poze cu personajul respectiv

2Story and Characters Empty Re: Story and Characters Joi Aug 19, 2010 7:54 pm

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Nume: Jess Dobrev
Vastra: 21 de ani.
poza:Story and Characters Fotoshootingmeimsheim8b

Uploaded with ImageShack.us
Descriere: Este un tip glumet si petrecaret. Ii plac plimbarile noaptea de unul sigur, se da pe skate si cand vine vorba de ceva serios , sta relaxat si asculta atent. Isi pierde timpul cantand la chitara .Ii place sa citeasca si sa asculte muzica.Este un baiat intelegator . Cand nu-i convine ceva ,spune pe fata fara ocolisuri. La fel cand ii convine.

3Story and Characters Empty Re: Story and Characters Vin Aug 20, 2010 3:49 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Nume,Prenume:Aeon Smith
Varsta:19 de ani
Descriere:O fata normala din lumea normala!Ii place sa calatoreasca si sa comenteze in gura mare cand are ceva sa zica!Ii place sa se imbrace dupa ultima moda si cheltuieste sume exorbitante pe haine pe care le imbraca de doua ori maxim!Ii place viata si e hotarata sa faca orice ca sa devina nemuritoare!Desi e constienta ca e un vis prostesc!!!!!!!!!!
Poze:Poza I. | Poza II. | Poza III.

4Story and Characters Empty Re: Story and Characters Vin Aug 20, 2010 3:58 am

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

Nume:Britney Brooks
Varsta: 17 ani
Descriere: Britney este o fire foarte energica,adora distractia si lucrurile extreme.Asculta muzica Rock mai tot timpul si nu ii pasa de parerile celor din jus. Face parte dintr-o formatie rock ea fiind baterista si adora filmele de groaza. Britney isi traieste viata la maxim.
Poza:Story and Characters J0wp5j

5Story and Characters Empty Re: Story and Characters Vin Aug 20, 2010 6:18 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

nume: Jonson Abbie
varsta:18 ani
descriere: este o fata care ii place foarte mult viata. ii place aventura ca doar daia a venit in aceasta excursie si nu ii e frica daca o sa moara
Story and Characters Cute-emo-scene-girl



Ultima editare efectuata de catre punct.expirat in Sam Aug 21, 2010 5:00 pm, editata de 1 ori

6Story and Characters Empty Re: Story and Characters Vin Aug 20, 2010 2:38 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

1.Thomas Ackles (Tom)
2.19 ani
3.Iubeste aventura si pericolul.Face totul la extrema si merge pe principiul :
''Traieste fiecare zi ca si cand ar fii ultima.''
Nu `si asculta deloc parintii si face doar ce`l taie capul.Isi uraste tatal deoarece a divortat de mama sa si s`a recasatorit cu alta femeie.In prezent locuieste cu mama sa.

4.Tom Thomas

7Story and Characters Empty Re: Story and Characters Dum Aug 22, 2010 6:38 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

off: toti emo ce naiba?=)))))))))))))))[srry de off,nu m-am abtinut:">]

8Story and Characters Empty Re: Story and Characters Mar Aug 24, 2010 10:12 pm

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

Vera Tompson
19 ani
Ii place aventura si gandeste doar pt prezent, nu se gandeste la consecinte.Ii plac chestiile paranormale iar cand era mica a vorbit cu o matusa moarta a unui fost iubit.Este directa si nu ii este rusine de ea, chiar daca unii o considera emo sau nebuna..traieste viata cum ii place ei.



Ultima editare efectuata de catre Aииe in Joi Aug 26, 2010 1:39 am, editata de 1 ori

9Story and Characters Empty Re: Story and Characters Mier Aug 25, 2010 12:59 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

Urmatoarele personaje isi vor schimba podoabele.
Personajele care nu respecta regula nu vor fi luate in calcul.

10Story and Characters Empty Re: Story and Characters Dum Sept 12, 2010 7:46 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Alex Black
22ani
Genul de tip fara inhibitii, poate fi rece si nepasator, autoritar si impunator darsi tulburator de fermecator. Viata nu l-a privat niciodata de greutati dar Alex a stiut sa vada mereu partea buna a tuturor lucrurilor urate. Una venturier visator inascut adora sa escaladeze muntii, iubeste plimbarile si noptile la cort in jurul foculuid e tabara unde o chitara , vin fiert si mirosul proaspat de iarba umeda te fac sauiti ca mai exista sia ltceva in afara de magia asta pe lume.

Alex

http://specialstories.heavenforum.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum