Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Adancurile Padurii

+3
my-emo-hair
miss.I'm Shy
sknte.dean
7 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 8 din 9]

176Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:18 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

am venit la ei imediat...stateam cu lanterna indreptata spre tufisurile alea ingrozitoare...
ce nenorocit!
am zis speriata...

177Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:21 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Jess-
Am auzit pasi , venea spre noi .
-Okay, deci, va iubesc orice ar fi,le-am zis tremurand incet, dar puternic .

-nenea rau-
Aplaudam, ii vedeam la perfectie! 3 fete si un , baiat!
-Neata domnilor,am zis si mii-am pus mainile in san , aveam o masca pe fata, nu eram de recunoscut asa usor, nu eram nici prost.
-Vad ca vreti sa-l urmati pe tipul cu paru incalcit nu ? Am ras malefic.

178Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:22 am

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

*oh, acum suntem ca la spectacol sau ce? am spus ironica in minte*
-Imi vine sa.i f** una *le.am spus incet..*

179Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:23 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Ce i-ai facut nenorocitule?
i-am strigat in fata...
Unde e Tom?

180Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:25 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Nenea rau-
-Ooo, vad ca vorbesc cu iubitica lui,am zis sec .
-Sau cum ? Hai , nu musc am zis ironic . M-a uitam la ei, vai de ei!
Ma apropiam de tipa, aia .
-So, deci, va e frica nu?

-Jess-
-Trebuie sa actionam,am zis inghitind in sec .

181Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:27 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

stai pe loc!
l-am amenintat...daca voia scoteam pistolul...
spune-mi unde e Tom!

182Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:27 am

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

-O crezi ca mi.ar fi frica daca as muri acum? *i.am spus ironica* Unde e Tom?Esti ... patetic, mai rau ca in filmele de groaza..

183Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:30 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Nenea rau-
-Bun teatru domșoara, am zis sec.
-Tom , e pai, hm, pai...de ce vas spune? Orcum si voi il urmati am zis sec .
Ma apropiam de tipa lu Tom .
-Hm, se pare ca, are succes tipu la femei, am zis si i-am atins obrazul .

184Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 5:33 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

veni langa mine si am icnit cand imi atinse obrazul...frica ma cuprinse...
don't touch me!
i-am zis tremurand...

185Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Aug 29, 2010 6:10 am

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

Am aparut din intuneric si i-am tras una in cap cu ....placa......
Dar asta fara sa vreau.....instinctul....
-Ups........?
-Frate fata ta ma sperie sa sti.....iu cred ca tu ar trebui sa fi .... un extraterestru....sau ceva ..?/
Am privit uimita fata lui dupa care m-am dat cativa pasi in apoi..
-O si nu te mai atinge de prietenii mei bine??
-Sti ar fi mult mai bine daca te-ai indeparta dupa ce ne-ai spune unde e Tom...Bine?
Am Spus eu cu un ton cam dur cu toate ca nu ma asteptam sa spun: Da desigur...

186Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Lun Aug 30, 2010 2:27 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

se trezi ca se auzise ceva
-ce faceti mai aici?cat e ceasul?
o doamne ma doare capul

187Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Mar Aug 31, 2010 1:56 am

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

*m.am uitat putin ciudat la Brit cand l.a lovit pe tip apoi m.am dus incet spre el sa.l vad mai aproape*
-Bai putem sa.l omoram acum pana se trezeste?

188Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Mar Aug 31, 2010 2:01 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

-pe cine sa omoram am zis eu absenta? sau nu vorbeai cu mine?
aveam o expresie ciudata pe fata
ce?cum?unde?

189Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Vin Sept 10, 2010 2:56 am

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

-Calm girl, acum nu mai e nimeni aici, acum am spus incet si m.am dus spre ceilalti
-Ne intoarcem ? :o3

190Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Vin Sept 10, 2010 2:58 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Am injurat! A fugit!
Am luat-o pe Vera in brate.
-Eu nu mai stau o clipa cu ele! Vreau sa fim doar noi 2, i-am dat un pupic pe nasuc .

191Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Vin Sept 10, 2010 3:00 am

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

-Nu ma intereseaza cu cine sunt, vreau in patut , adica cort am ras eu si l.am luat si eu in brate
-La La La, mi.e somn ..

192Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 10:50 pm

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

Auzea vocea lui dar a continuat sa mearga pana a ajuns in mijlocul padurii......de unde nu cred ca mai stia iesirea....
-Nu se poate ...eu proasta sa imi bat capul cu un tip asa.....de bun si dragutza si....ce tot spun..!!!! El nu este bun si nici dragutz....aaaa!!!!
O sa inebunesc o sa inebunesc o sa inebunesc!!!

193Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 10:52 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

- Banuiesc ca bun la suflet si dragut la comportament , nu/
Zise privindo stand rezemat de un copac cu un umar, si bratele incrucisate la piept.
- La asta te refereai nu?

http://specialstories.heavenforum.com

194Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 10:56 pm

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

-Aaaa cum nai....cum ai ajuns tu aici? Parca erai pe langa padure...O frate cred ca visez...cred ca m-am lovit tare la cap...
Isi puse mana in par si inchise ochii pentru cateva secunde dupa care ii deschise la loc...
-O nu !! Asta nu e un vis....!!

195Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:00 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Il bufni rasul iar, si radea asa din suflet nu fals ca ea>Razz
- Sunta sa d urat incat crezi ca ai un cosmar sau ce?
ZIse punand o fata de posomorat, apoi clatina din cap chicotind

http://specialstories.heavenforum.com

196Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:02 pm

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

Isi musca buza uitandu-se la el dupa care ii scoase limba si se intoarse sa plece....
-Da cred ca esti destept ca ti-ai dat singur seama....
Isi bate joc de mine sau ce!!??
Se incrunta si continua sa mearca la fel de lent ca si prima data....

197Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:04 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Clatina din cap.
-Sti ca daca o sa mai mergi multa sa aiurea o sa ne pierdem anandoi nu?Prietenii tai isi au campul in directia cealalta, si daca mai inaintezi mult nioci eu nu o samai stius a ma intorc...si nu cred ca ar vedea nimeni cu ochi buni disparitia ta...sau aparitia ta dupa un timp in compania unui barbat cu pe putin 5 ani mai mare ca tine...

http://specialstories.heavenforum.com

198Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:10 pm

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

-Nu imi pasa ca eu nu ma intorc cu un tip care ma considera copil.....asa ca vrei sa ma lasi....? am spus ca stiu sa gasesc si singura calea....
Isi lasa capul in jos si se intoarse luindo in pdirectia opusa.....
-Sti ....aa tu nu ma intelegi deloc......
Steatea tot cu spatele .... nu voia sa o vada cu ochii inlacrimati....
De ce naiba plang??Nu mai inteleg nimic.

199Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:13 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Ofta, simtinduse aiurea ca o facuse sa se simta prost.
- aa..imi pare rau... uite ce e, te duc la gasca ta, si apoi plec si terminam povestea. Nu o sa te las singura pe aici asa ca nu vreau sa aud comentarii. Plus ca ma grabesc ca trebuie sa ajung in varf pana maine dimineata.

http://specialstories.heavenforum.com

200Adancurile Padurii - Pagina 8 Empty Re: Adancurile Padurii Dum Sept 12, 2010 11:17 pm

my-emo-hair

my-emo-hair
With the guys
With the guys

-Poi mai bine te-ai grabi ..... cred ca stiu sa ajung acum daca mi-ai aratat tu....
Lasa capul in jos si incepu sa mearga drept inainte....
Dupa cateva secunde de mers dadu cu capul intr-un pom si cazu direct in fund....
-Oh God!!! Damn it!! Ce s-a intamplat cu mine de sunt asa de ..... de ..... cu capul in nori sau cam asa.....Sunt bine...sunt bine....

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 8 din 9]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum