Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Free time...

+2
miss.I'm Shy
Simple.Words
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Free time... Empty Free time... Mar Iun 29, 2010 5:10 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

hobby-uri, pasiuni,obisnuinte, sporturi...

http://specialstories.heavenforum.com

2Free time... Empty Re: Free time... Mar Aug 03, 2010 4:55 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Imi place sa ascult multa muzica buna, asta ar fi una dintre pasiunile mele si a devenit o obisnuinta :">, imi place sa scriu povesti, de mica :">...imi place sa ies cu prietenii si sa stam sa barfim cat e ziua de lunga =))...imi plac cartile cu vampiri...O ADOR pe Anne Rice pentru ca e cea mai tare 4ever and ever, obisnuiesc sa stau ore in sir in fata calculatorului si pentru asta o sa am nevoie in curand de ochelarii :-"...obisnuiesc sa scriu mesaje intortocheate ca acesta si cred ca o sa trag ponoasele mai tarziu :-$ si cam atat :">

3Free time... Empty Re: Free time... Vin Aug 06, 2010 12:35 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

O pisi, ce viata cula ai. b-)

Pai, desenez tot timpul.De cand sunt mica tot fircaleam caietele, pareti, podeaua. :-". Deci concluzia e ca imi place sa desenez :d. Am o imaginatie, de milioane,poate o sa fac bani mai tz pe ea. xD
Imi place sa ascult muzica de calitate,desigur. Imi place sa lenevesc si sa scriu la rpg. =)).Hobby-ul meu cel mai nou, Rpg-ul. o Yeah ^^. Cat e ziua de lunga,lenevesc in fata pc-ului. Acum astept o prietena sa posteze, =)))) Andra desigur, unele fete de páici o stiu, cum ar fi Georgi si Deea =)).
Imi place sa imi injur fratii =)). Nu stiu de ce, dar imi place b-)
Imi place sa o fac pe drogata si sa ma prostesc. Rad, imi place sa rad, o yeah! Imi place sa joc baschet si sa ies cu nebunii mei p'afaraaaaa, sa adorm la 5 dimineata si sa ma trezesc la 15 b-).
Imi place sa visez. Sa privesc apusul si rasaritul :-??.Sa citesc sa beau mult cola b-) si cam atat.Ca v-am plictisit deja. =)).
THE END. ;;]

4Free time... Empty Re: Free time... Mar Aug 24, 2010 9:44 pm

Aииe

Aииe
The lonely one
The lonely one

.muzica.
.dansul.
.cantatul.
.pc`ul.
.plimbarile.
.hot boys.
.cartile.

etc/

5Free time... Empty Re: Free time... Mier Aug 25, 2010 3:30 am

Th3.DeVil

Th3.DeVil
Moderator
Moderator

Pai..pasiunile mele sunt: muuuzica Mad nu stiu c em as face fara ea...lectura-ador cartile bune si in special cele cu ceva supranatural;imi place mult sa postez la rpg uri,sa le creez si sa am grija de ele.Imi place de asemenea sa am diferite functii pe forumuri si sa am responsabilitati.Ador animalele si nu suport sa vad pe cineva ca le chinuie.persoana aia e moarta daca o vad..nu conteaza ce e..soarece,sobolan,pisica sau catel...
Imi place sa rad si sa imi fac prietenii fericiti desi nu prea ma pricep la asta.Urasc sa vad ca un copil este bolnav sau ca duce lipsa de ceva.Asta e cea mai mare nedreptate pe car a facut o dumnezeu vreodata.sunt ignoranta de multe ori si nu pre atin cont de varste...taicamiu m a invatat tupeista de mica si m a invatat sa lupt pentru orice vreau sa fie al meu.de asemenea n am primit nimic de a gata,lucru destul de bun dupa parerea mea.
Ehm..cam atat ca adormiti.. Laughing

6Free time... Empty Re: Free time... Mar Aug 31, 2010 2:19 pm

MysTiC.AnGel

MysTiC.AnGel
Moderator
Moderator

Imi place muzica ...sa o ascult fiecare vers cu atentie si care sunt in engleza sa le mai traduc uni uneori...ca sa ma mai invat. Imi place sa fiu la moda...daca vreti un critic cu voi la cumparaturi nu ezitati sa ma sunati. Va dau cele mai bune sfaturi...cel putin asta cred unii pe care i-am ajutat .... Razz .....Ador cartile cu vampiri desi nu imi place sa citesc...corectie nu imi place sa citesc ce ne da profa...citesc ce vreau eu. Acum un hobby mai mare si in acelasi timp o placere...de vara trecuta am inceput sa scriiu fic-uri, poezii , proze eu care pana in clasa a 5-a uram romana ....acum ador sa scriu..imi face placere si uneori ma relaxeaza sau ma ajuta sa ma descarc....si nu prea imi mai place matematica ...cam atat ....

http://www.rpg-fans.forumz.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum